Movies
Ratings
33
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Woman in GoldRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0