Series
Ratings
375
BOSSRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 1.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Gisou no FuufuRated ★ 1.5
The Water MagicianRated ★ 1.5
Boku wo Shujinkou ni Shita Manga wo Egaite Kudasai! Sore wo Sarani Dramaka mo Shichaimasu!!Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
The Case Study of VanitasRated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Kageki Shoujo!Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Dandarin RulesRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 2.5
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 1.5