Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.5
ItRated ★ 0.5
RomeoRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5