Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0