Movies
Ratings
239
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5