Movies
Ratings
50
The MatrixRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0