Titles you rated
Hooray for LoveRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 1.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 2.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 2.5
What's Up FoxRated ★ 2.5
TripleRated ★ 2.0
Baby Faced BeautyRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Prince HoursRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5