Titles you rated
August RushRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
The PerfectionRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 1.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0