Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
My Week with MarilynRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5