Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0