Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 1.5
UnstoppableRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5