Titles you rated
The InternRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 2.5