Series
Ratings
63
My PrincessRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Sad Love StoryRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Be ArrogantRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
Strike LoveRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0