Movies
Ratings
125
The GiverRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 4.5
PainedRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5