Titles you rated
- 도라에몽 17기Rated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0