Titles you rated
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 2.5
No.3Rated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
PushRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 4.0