Movies
Ratings
667
Our Little SisterRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Great PassageRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
JoeRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0