Movies
Ratings
667
Officer Black BeltRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Land of BadRated ★ 4.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0