Movies
Ratings
126
Love LetterRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0- CandyRated ★ 2.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.5
The Accidental SpyRated ★ 2.5
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 2.5
Girls' Night OutRated ★ 3.0
The Sweetest ThingRated ★ 2.5
The Stepford WivesRated ★ 3.5
A Walk in the CloudsRated ★ 3.0
EvitaRated ★ 3.0
The Secret GardenRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 3.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
The Break-UpRated ★ 3.0