Movies
Ratings
272
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 5.0
StorksRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0- Oink OinkRated ★ 1.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 1.5
Dilili in ParisRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 1.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.0
My SpyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5