Titles you rated
The HangoverRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Godzilla: City on the Edge of BattleRated ★ 3.0
Godzilla: The Planet EaterRated ★ 2.5
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 3.0