Movies
Ratings
616
ExhumaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5