Movies
Ratings
51
In TimeRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5