Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
FinchRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5