Titles you rated
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5