Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
The FallRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5