Movies
Ratings
357
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Plum BlossomRated ★ 0.5
LeonRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Love Lasts Three YearsRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Won't Back DownRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 3.0