Movies
Ratings
289
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.5
NotoriousRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 2.0