Series
Ratings
107
The GuestRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.5
To My HarryRated ★ 5.0
Your HonorRated ★ 5.0- Miss Night and DayRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
ConnectionRated ★ 3.5
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Afterparty Season 1Rated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.0
PanicRated ★ 2.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5