Titles you rated
Un Chien AndalouRated ★ 4.5
Caesar Must DieRated ★ 4.0
The Road HomeRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 3.5
Freddy vs. JasonRated ★ 2.5
The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 2.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 4.5
Miss PotterRated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0