Movies
Ratings
215
Reasonable DoubtRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Run All NightRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Tall GirlRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.5
The Red Sea Diving ResortRated ★ 3.5
The PledgeRated ★ 3.5
Secret ObsessionRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
FractureRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0