Movies
Ratings
51
TarzanRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0