Titles you rated
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0