Titles you rated
Rough CutRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0