Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 5.0