Titles you rated
ContactRated ★ 4.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.5
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Borg vs McEnroeRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5