Movies
Ratings
41
Pay It ForwardRated ★ 4.5
Wedding DressRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
A Long VisitRated ★ 4.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
HerbRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
HeartbeatRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5