Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
AnoraRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
RoundersRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5