Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
LouRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Madame WebRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0