Movies
Ratings
99
Secret ReunionRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0