Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5