Titles you rated
Chef: Three Star School Lunch給食~Rated ★ 4.0
GOLDRated ★ 2.5
Gisou no FuufuRated ★ 2.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Shinsengumi!Rated ★ 4.0- Basically NiceRated ★ 4.5
Journey to the WestRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Deka WankoRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5- FIRST CLASSRated ★ 3.0
- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 4.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- 黄金の豚 -会計検査庁 特別調査課-Rated ★ 3.0
Princess of the FrogRated ★ 3.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0