Series
Ratings
156
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0