Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Boat That RockedRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0