Titles you rated
AmmoniteRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0