Series
Ratings
47
New HeartRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0