Series
Ratings
45
UnnaturalRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Inside Job Part 2Rated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 4.5