Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0