Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Big DealRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 3.5
The Way of the DragonRated ★ 3.5
The Big BossRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0