Series
Ratings
276
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.5
Tamako MarketRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 4.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 4.0
Sounds of WinterRated ★ 3.5
GezanmeshiRated ★ 4.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 4.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.0
Love Through a PrismRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5